Hikoki 20mm 3/4in Impact Drill DV20VDJ6Z 230V
Hikoki 20mm 3/4in Impact Drill DV20VDJ6Z 230V Robust & durable aluminium housing body Carbon brush rotation system extends the lifetime of carbon brushes Powerful motor with improved overload durability 13mm keyless chuck Two speed gearbox